MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9669148
nr 966 9148
Stolar
8 st, England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 juni 2015
kl 19:31:10
6/6 11:04:27